در قسمت آخر سریال فضیلت خانم سینان میمیره،همه فکر میکنند کاظم خان مرده ولی در در اثر تصادفی که کرده توسط یک محلی پیدا شده و مداوا میشه .
اجه چون از یاسین بارداره کاظم خان سعی میکنه اونو زیر بال و پر خودش بگیره ولی با گذشت زمان با یاسین زندگی میکنه.
کاظم خان بعد از چندی فلج شده و اجازه میده سینان و اجه در کاخ او در کنار کاظم خان زندگی کنند.
خزان که عاشق و شیفته سینان بود با برادر سینان (یاقوز) ازدواج میکنه.
یاسمن و بیرونش میکنن اجه با بچه اش میره ملاقات اگمن بزرگ که تو اسایشگاه هست.
بعد پدر واقعی بچه اش میاد دنبالش میگه بیا با هم باشیم اجه میگه باید فکر کنم شاید بعدا با هم زندگی کنیم سلین هم خودکشی میکنه.
یاز و حازان بهم میرسن یاسمینم یه دختر داره هیشکی نمیدونه از یوکانم حامله میشه وبهم برمیگردن سلین بچه ی اجه را میخاد بکشه که بقیه سر میرسن و اونم خودکشی میکنه.

اما دیدگاه کاربران سایت تاپ ناز :

نگین : یاسمین میمیره و اجه و یاسین با هم میمونن کاظم هم فلج میشه و در کنار اینا توی ویلا زندگی میکنه سینان بدبخت میشه اما دوباره یاز بهش کمک میکنه و یاز و خزان به هم میرسن

محمد یاسین : سینان اصلا نمیمیره کاضم هم فلج میشه و با اجه و یاسین تو ویلا زندگی میکنن خزان و یاووز هم به هم میرسن مسخره ها هیچی نمیدونید فقط الکی یه چیزی از خودتون میگید

ساعدی : سینان که نمیمیره فکر کنم با سلین اشتباه گرفتن اون سلینه که خودکشی میکنه

نیلوفر : من فقط میدونم یاز پسر اون زنه اسقبلا فک کنم تو یه کانال ترکیه ای میذاشته گفتم بپرسم شاید کسی خبر داره اگه اخرش بد تموم میشه نبینم.

سریال فضیلت خانم

source : سریال فضیلت خانم

قسمت آخر سریال ترکی فضیلت خانم

عکس های داستان سریال فضیلت خانم

سریال احضار | عکس بازیگران سریال احضار

سریال غنچه های زخمی

ماجرای سریال گلپری

داستان سریال ترکی گودال

دانلود اهنگ سریال عطر عشق با صدای علی پارسا

هم ,میکنه ,اجه ,میشه ,یاسین ,زندگی ,کاظم خان ,با هم ,فکر کنم ,هم فلج ,و یاسین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شوگار دیبا فیلم مطالب اینترنتی monasaberi077 shirini-cake مایک وان؛ دانلود آهنگ و فیلم جدید اشتباهی aminpordel1981 نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مجله وبلاگی فارسی